СатиратаДържавен сатиричен театър "Алеко Константинов"

 

ПРОГРАМА НА ТЕАТЪРА ЗА МЕСЕЦ НОЕМВРИ, 2006 Г.

 

Последна актуализация: 4.11.2006 г.

 

2.11.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

WC/BG

или

Моят дом е моята крепост

от Владислав Карамфилов - Въргала

4.11.
събота
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува ДТ-Пловдив със спектакъла

СЪТРЕСЕНИЕ

Спектакъл на Мариус Куркински

4.11.
събота
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

ОТДЕЛЕНАТА ГЛАВА

от Айрис Мърдок

5.11.
неделя
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ШОКОВА ТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

9.11.
четв.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Премиера

Театър Галерия представя

МОЯТА СКЪПА ЛЕЙДИ

от Исраел Хоровиц

постановка – Снежина Танковска
сценография – Марина Райчинова
музика – Румен Цонев
участват: Росица Данаилова, Ева Волицер, Веселин Калановски

9.11.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

РИМСКА БАНЯ

от Станислав Стратиев

10.11.
петък
19 ч. сцена
"Щастливеца"

МАРШРУТКА

от Елин Рахнев

11.11.
събота
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ

от Франсис Вебер

11.11.
събота
16 ч. сцена
"Методи Андонов"

СМЕХОТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

12.11.
неделя
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

ДА УБИЕШ ПРЕМИЕР

от Емил Андреев

13.11.
пон.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОТЗАД

от Майкъл Фрейн

13.11.
пон.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

ТЯ

(“Застрахованият не изгаря при наводнение”)

лектор, постановчик и художествен уклон:

проф. ФИЛИП ТРИФОНОВ

15.11.
сряда
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува ДКТ „Васил Друмев” – Шумен със спектакъла

КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ

от Добри Войников

постановка – Димитър Шарков
сценография: - Марина и Вирджиния Додови
музика и текст н апесните – Стефан Вълдобрев
хореография – Анита Цветкова – Гайдарова
участват: Николай Урумов, Стефан Сотиров, Рада Спасова, Албена Начева, Васил Сумрачки, Ана Дюлгерова, Милен Димитров, Димитър Караиванов, Валентин Ченков, Методи Вълчев, Добрина Добрева, Димитър Димитров, Сия Драгоева, Мария Шипочка, Теодора Друмева, Мария Григорова, Илиана Тимева, Георги Георгиев, Кольо Стайков, Димитър Кочланов, Кольо Михайлов

15.11.
сряда
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

ЕВРОСПОРТ

от Дьорд Шпиро

16.11.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Премиера

КВАРТЕТ

от Роналд Харвуд

постановка - Десислава Боева
сценография – Даниела Ляхова
участват: Стоянка Мутафова, Георги Калоянчев, Емилия Радева, Димитър Манчев, Калоян Патерков, Тодор Нисторов, Васил Спасов, Димитър Иванов

17.11.
петък
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

АНГЛИЙСКАТА ЛЮБОВНИЦА

от Маргьорит Дюрас

17.11.
петък
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува Национален музикален театър

МАГИЯТА НА ОПЕРЕТАТА

гала-концерт
най-популярното от световната оперетна класика

В програмата: увертюри, арии, дуети и ансамбли от произведения
на Й. Щраус, Им. Калман, Фр. Лехар и др.

 

Конферансие: Катерина Тупарова
Режисьор Светозар Донев
Диригент Игор Богданов
Сценография и костюми Евгения Раева
Хореограф Светлин Ивелинов

Участват: Марияна Арсенова, Станимира Василева, Светлана Иванова,
Лидия Петрова, Марио Николов, Николай Петров, Николай Павлов,
Оркестър и Балет на Национален музикален театър

18.11.
събота
19 ч. сцена
"Щастливеца"

РИМСКА БАНЯ

от Станислав Стратиев

19.11.
неделя
19 ч. сцена
"Щастливеца"

МАРШРУТКА

от Елин Рахнев

19.11.
неделя
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

СМЕХОТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

20.11.
пон.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

КЛЕТКА ЗА СЕСТРИЧКИ

от Жан Поаре

21.11.
вторник
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува ДТ-Пловдив със спектакъла

СЪТРЕСЕНИЕ

Спектакъл на Мариус Куркински

21.11.
вторник
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Държавен пътуващ театър

ДАЛАВЕРА ЗА ЛЕВАЦИ

от Майкъл Куни

участват: Здравко Методиев, Вяра Табакова, Вера Методиева, Стефан Къшев, Мирослав Стоилов, Йордан Петков, Любомир Петкашев, Венелин Методиев, Любомир Дреков, Татяна Баева, Иванка Керкелова

22.11.
сряда
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ

от Франсис Вебер

22.11.
сряда
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Театър Галерия представя

МОЯТА СКЪПА ЛЕЙДИ

от Исраел Хоровиц

постановка – Снежина Танковска
сценография – Марина Райчинова
музика – Румен Цонев
участват: Росица Данаилова, Ева Волицер, Веселин Калановски

23.11.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

WC/BG

или

Моят дом е моята крепост

от Владислав Карамфилов - Въргала

24.11.
петък
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува Национален музикален театър

МАГИЯТА НА ОПЕРЕТАТА

гала-концерт
най-популярното от световната оперетна класика

В програмата: увертюри, арии, дуети и ансамбли от произведения
на Й. Щраус, Им. Калман, Фр. Лехар и др.

 

Конферансие: Катерина Тупарова
Режисьор Светозар Донев
Диригент Игор Богданов
Сценография и костюми Евгения Раева
Хореограф Светлин Ивелинов

Участват: Марияна Арсенова, Станимира Василева, Светлана Иванова,
Лидия Петрова, Марио Николов, Николай Петров, Николай Павлов,
Оркестър и Балет на Национален музикален театър

25.11.
събота
19 ч. сцена
"Щастливеца"

КВАРТЕТ

от Роналд Харвуд

постановка - Десислава Боева
сценография – Даниела Ляхова
участват: Стоянка Мутафова, Георги Калоянчев, Емилия Радева, Димитър Манчев, Калоян Патерков, Тодор Нисторов, Васил Спасов, Димитър Иванов

25.11.
събота
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

ОТДЕЛЕНАТА ГЛАВА

от Айрис Мърдок

26.11.
неделя
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ШОКОВА ТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

26.11.
неделя
16 ч. сцена
"Методи Андонов"

СМЕХОТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

27.11.
пон.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

РИМСКА БАНЯ

от Станислав Стратиев

29.11.
сряда
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува Национален музикален театър

ЙОХАН ЩРАУС

гала-концерт

В програмата: Увертюри, арии, дуети и ансамбли от популярни произведения
на Йохан Щраус

 

Конферансие: Катерина Тупарова
Режисьор Светозар Донев
Диригент Игор Богданов
Сценография и костюми Евгения Раева
Хореограф Светлин Ивелинов

Участват: Марияна Арсенова, Станимира Василева, Светлана Иванова,
Лидия Петрова, Марио Николов, Николай Петров, Николай Павлов,
Оркестър и Балет на Национален музикален театър

29.11.
сряда
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

ТЯ

(“Застрахованият не изгаря при наводнение”)

лектор, постановчик и художествен уклон:

проф. ФИЛИП ТРИФОНОВ

30.11.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

МАРШРУТКА

от Елин Рахнев

 

На сцена “Методи Андонов” гостува “Театър 199”

1.11.
сряда
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

НИЩО НЕ ПОМНЯ

от А. Милър

постановка: Златко Пакович
участват: Татяна Лолова, Георги Русев

2.11.
четв.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

ВЕСЕЛИТЕ РАЗПЛЮЕВИ ДНИ

по А. В. Сухово – Кобилин

постановка – Младен Киселов
участват: Валентин Танев, Снежина Петрова, Вяра Коларова, Малин Кръстев, Веселин Мезеклиев

3.11.
петък
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

УМИРАЙ ЛЕСНО

от М. Матишич

постановка: Крикор Азарян
участват: Тодор Колев, Валинтин Танев

10.11.
петък
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША

по Оскар Уайд

постановка – Мариус Куркински
участват: Владимир Карамазов, Ана Пападопулу, Радена Вълканова, Велислав Павлов

18.11.
събота
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

НЕВИННИТЕ

от Теодора Димова

постановка: Стилиян Петров
участват: Койна Русева, Албена Георгиева, Деляна Хаджиянкова, Стефка Янорова

23.11.
четв.
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

ВЕЧЕРЕН АКТ

по А. П. Чехов

Авторски спектакъл на Съни Сънински
участват: Мария Сапунджиева, Димитър Рачков, Съни Сънински

24.11.
петък
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

МОНОЛОЗИ ЗА ВАГИНАТА

от Е. Енслър

постановка: Галин Стоев
участват: Цветана Манева, Снежина Петрова, Вяра Коларова

23.11.
четв.
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

ВЕЧЕРЕН АКТ

по А. П. Чехов

Авторски спектакъл на Съни Сънински
участват: Мария Сапунджиева, Димитър Рачков, Съни Сънински

24.11.
петък
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

МОНОЛОЗИ ЗА ВАГИНАТА

от Е. Енслър

постановка: Галин Стоев
участват: Цветана Манева, Снежина Петрова, Вяра Коларова

27.11.
пон.
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

ВЕСЕЛИТЕ РАЗПЛЮЕВИ ДНИ

по А. В. Сухово – Кобилин

постановка – Младен Киселов
участват: Валентин Танев, Снежина Петрова, Вяра Коларова, Малин Кръстев, Веселин Мезеклиев

30.11.
четв.
19:30 ч. сцена
"Методи Андонов"

Гостува Театър 199 със спектакъла

НЕВИННИТЕ

от Теодора Димова

постановка: Стилиян Петров
участват: Койна Русева, Албена Георгиева, Деляна Хаджиянкова, Стефка Янорова

 

| начало | Словото | Словеса | постановки |