СатиратаДържавен сатиричен театър "Алеко Константинов"

 

ПРОГРАМА НА ТЕАТЪРА ЗА МЕСЕЦ АПРИЛ, 2007 Г.

 

Последна актуализация: 20.04.2007 г.

 

1.04.
неделя
11 ч. сцена
"Методи Андонов"

СМЕХОТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

1.04.
неделя
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ

от Франсис Вебер

1.04.
неделя
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Премиера

ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА

от Василий Сигарев

постановка – Николай Павлов

сценография – Вечеслав Парапанов

участват: Филип Трифонов, Павел Попандов, Албена Колева

2.04.
пон.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ЗЛАТНИЯТ КОС

 

сценарист – Борис Арнаудов

музикален редактор – Христо Попов

3.04.
вторник
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува ДТ - Пловдив със спектакъла

СЪТРЕСЕНИЕ

Монопектакъл на Мариус Куркински по произведения на Николай Хайтов

3.04.
вторник
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Премиера

ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА

от Василий Сигарев

постановка – Николай Павлов

сценография – Вечеслав Парапанов

участват: Филип Трифонов, Павел Попандов, Албена Колева

4.04.
сряда
19 ч. сцена
"Щастливеца"

Гостува ДТ - Пловдив със спектакъла

СЪТРЕСЕНИЕ

Монопектакъл на Мариус Куркински по произведения на Николай Хайтов

5.04.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ТЕСТОСТЕРОН

от Анджей Сарамонович

5.04.
четв.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Салон Четвъртък

Вход свободен!

6.04.
петък
19 ч. сцена
"Щастливеца"

КЛЕТКА ЗА СЕСТРИЧКИ

от Жан Поаре

7.04.
събота
18 ч.  

САТИРАТА на 50 години!

11.04.
сряда
19 ч. сцена
"Щастливеца"

МАРШРУТКА

от Елин Рахнев

12.04.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

РИМСКА БАНЯ

от Станислав Стратиев

12.04.
четв.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Салон Четвъртък

Вход свободен!

13.04.
петък
19 ч. сцена
"Щастливеца"

КВАРТЕТ

от Роналд Харвуд

13.04.
петък
19 ч.

 

сцена
"Методи Андонов"

ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА

от Василий Сигарев

14.04.
събота
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ШОКОВА ТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

14.04.
събота
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Театър Галерия представя

МОЯТА СКЪПА ЛЕЙДИ

от Исраел Хоровиц

постановка – Снежина Танковска
сценография – Марина Райчинова
музика – Румен Цонев
участват: Росица Данаилова, Ева Волицер, Веселин Калановски

15.04.
неделя
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ

от Франсис Вебер

15.04.
неделя
16 ч. сцена
"Методи Андонов"

СМЕХОТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

18.04.
сряда
19 ч. сцена
"Щастливеца"

WC/BG

или

Моят дом е моята крепост

от Владислав Карамфилов - Въргала

19.04.
четв.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Салон Четвъртък

Вход свободен!

20.04.
петък
19 ч.

 

сцена
"Методи Андонов"

ДЕТЕКТОР НА ЛЪЖАТА

от Василий Сигарев

21.04.
събота
11 ч. сцена
"Методи Андонов"

Предпремиера

ПРОГРАМА „БЕНЕФИС”

БОГОВЕТЕ

(трагедия)

от Георги Данаилов

постановка – Гаро Ашикян

сценография – Милена Пантелеева

автор на костюмите – Анна Кирилова

хореография – Анна Донева

участват: Никола Анастасов, Васил Попов, Кръстьо Лафазанов, Антон Радичев, Николай Урумов, Нона Йотова, Стефка Янорова, Елена Начева - Лафазанова, Диян Мачев, Кирил Ефремов, Васил Сумрачки

22.04.
неделя
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Премиера

ПРОГРАМА „БЕНЕФИС”

БОГОВЕТЕ

(трагедия)

от Георги Данаилов

постановка – Гаро Ашикян

сценография – Милена Пантелеева

автор на костюмите – Анна Кирилова

хореография – Анна Донева

участват: Никола Анастасов, Васил Попов, Кръстьо Лафазанов, Антон Радичев, Николай Урумов, Нона Йотова, Стефка Янорова, Елена Начева - Лафазанова, Диян Мачев, Кирил Ефремов, Васил Сумрачки

23.04.
пон.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ТЕСТОСТЕРОН

от Анджей Сарамонович

25.04.
сряда
19 ч. сцена
"Щастливеца"

ОЩЕ ВЕДНЪЖ ОТЗАД

от Майкъл Фрейн

25.04.
сряда
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Театър Галерия представя

МОЯТА СКЪПА ЛЕЙДИ

от Исраел Хоровиц

постановка – Снежина Танковска
сценография – Марина Райчинова
музика – Румен Цонев
участват: Росица Данаилова, Ева Волицер, Веселин Калановски

26.04.
четв.
19 ч. сцена
"Щастливеца"

КВАРТЕТ

от Роналд Харвуд

26.04.
четв.
.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Салон Четвъртък

Вход свободен!

27.04.
петък
19 ч. сцена
"Щастливеца"

МАРШРУТКА

от Елин Рахнев

28.04.
събота
19 ч. сцена
"Щастливеца"

РИМСКА БАНЯ

от Станислав Стратиев

29.04.
неделя
16 ч.
и 19 ч.
сцена
"Методи Андонов"

СМЕХОТЕРАПИЯ

от Кръстев, Попов и Вешим

29.04.
неделя
19 ч.  

Сатиричният театър гостува на театрален фестивал в гр. Благоевград със спектакъла

ОТДЕЛЕНАТА ГЛАВА

от Айрис Мърдок

сценична версия – Снежина Петрова постановка и сценография – Десислава Шпатова

Участват: ХРИСТО МУТАФЧИЕВ, МАРГАРИТА ПЕХЛИВАНОВА, ИСКРА ДОНОВА, СТЕФАН СТЕФАНОВ, АЛБЕНА ПАВЛОВА, ДАНАИЛ ОБРЕТЕНОВ

30.04.
пон.
19 ч. сцена
"Методи Андонов"

Предпремиера

ПРОГРАМА „БЕНЕФИС”

МЕМОАРИ

от Джон Маръл

постановка – Валентин Ганев

сценография – Невена Белева

участват: Татяна Лолова, Валентин Ганев

 

| начало | Словото | Словеса | постановки |